Adidas İş İlanları 2017

Adidas 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adidas insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adidas iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Danışmanı(Genel Başvuru), Mağaza Denetçisi, Marketing Operations Manager, Credit Controller.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Adidas

Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden birisidir. Adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler’den almıştır. Adolf Dassler, 1920’lerde Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde daha sonra Puma AG’nın kurucusu olan ortağı ve abisi Rudolf Dasslerile ayakkabı üretmeye başlamıştır. 2005 yılında 3,1 milyar Euro’ya İngiliz rakibi Reebok’ı satın alır. 2006 yılı içinde NBA ile resmî forma ve aksesuar üretimi için anlaşma imzalar.

Şirketin ürettiği malzemelerde genelde, aynı renkte üç paralel çizgi kullanılır. Bu motif, şirket logolarında da vardır. Adidas parfüm ve kişisel bakım ürünleri Coty, Inc. tarafından lisanslı olarak üretilmektedir.

Tarihçe

Adolf Dassler, I.Dünya Savaşı’ndan dönüşünden sonra onun annesinin mutfağında kendi spor ayakkabılarını üretmeye başladı. 1924’te, (Rudi) Dassler’in, (Dassler Kardeşler Ayakkabı Fabrikası) Gebrüder Dassler Schuhfabrik olan ve iyi iş yapan onun kardeşi Rudolf’a katıldığı II.Dünya Savaşı’ndan önce ayakkabıların 200,000 çiftini satmıştır.

Yine de erkek kardeşler, iyi anlaşarak 1948’de Rudi Puma’yı, Adi ise Adidas’ı oluşturmuşlardır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir