Adese İş İlanları 2017

Adese 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adese insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adese iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Baklava Ustası, Kasap Ustası, Kasap, Satış Elemanı, Reyon Elemanı, Elektrik Bakım Sorumlusu, Kasiyer, Depo Elemanı, Engelli Genel Başvuru, Satış Danışmanı, Yönetici Adayı, Şarküteri Elmanı, Manav Elemanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi.

İK Uygulamalarımız

Adese’li olmanın ayrıcalıkları

İttifak Artı programı çerçevesinde İttifak Holding çalışanlarına, grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel fırsatlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır. Bu olanakların yanı sıra sosyo-kültürel hayatımızdaki birçok gereksinim, özel anlaşmalar çerçevesinde İttifak Artı programına dahil olan çalışan ve çalışan ailelerine özel fiyatlarla sunulmaktadır. Bugüne kadar giyim, eğitim, gıda, genel hizmet alanlarında onlarca anlaşma yapan İttifak Holding, İttifak’lı olmanın artılarını tüm çalışanlarına sunmaktadır.

İK Politikamız

Adese için insan, kaynak değil; kıymettir.
Adese’nin, çalışan politikası insan kaynağının ‘kıymet’ olduğu bilinci ve yaşam boyu eğitime olan inancı ile şekillendirilmiştir. Adese bu yüzden çalışan memnuniyetine önem vermekte ve çalışanlarının potansiyellerini ve yeteneklerini daha iyi bir Adese için kullanmalarını teşvik etmektedir. Adese, çalışanlarının yüksek performans sergileyebilecekleri, sürekli eğitimlerle bireysel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmaya devam etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir