Adel İş İlanları 2017

Adel 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adel insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adel iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Pazar Geliştirme Temsilcisi,  MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISI, SATIŞ SİSTEMLERİ UZMANI.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

İnsan Kaynakları Uygulamamız

ADEL KALEMCİLİK ‘de İşe Alma ve Yerleştirme –  OryantasyonPerformans YönetimiEğitim ve GeliştirmeKariyer Yönetimiİş DeğerlendirmeÜcret Yönetimi,  İnsan Kaynakları Sistemleri mevcuttur.

İnsan Kaynakları Sistemlerimizin süreçleri Anadolu Grubu Yetkinliklerini esas alarak uygulanmakta ve yetkinliklerin geliştirilmesi amaçlanarak yürütülmektedir.

Şirket Vizyonu Misyonu ve Stratejik İş planı doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücü teminin de, Anadolu Grubu Yetkinlikleri dikkate alınarak, önce şirket içi kaynaklara sonra grup şirketlerine daha sonra da dış kaynaklara başvurulur.

İşe alınan tüm çalışanlara Organizasyonun Yapısı,  Çalışma İlkeleri, Şirket Politikaları, İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilgileri ve İş Başı Eğitiminden oluşan geniş kapsamlı Oryantasyon Eğitimi verilir.

Çalışanlarımız için, Performans Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamaları sonuçlarına göre Kişisel Gelişim ve Yetkinlik Geliştirme Eğitimleri, çalışanların Mesleki Bilgi ve Becerilerini Geliştirme Eğitimleri, ayrıca Çalışma Mevzuatı gereği eğitimler düzenlenmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir