Adeka İş İlanları 2017

Adeka 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adeka insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adeka iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Ürün Tanıtım Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Genel nitelikler:

Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Edirne, Gaziantep, Hatay (İskenderun), İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Muğla, Sivas, Uşak, Yozgat llerinde ikamet eden,

  • Üniversite mezunu,
  • Ürün Tanıtım Elemanı Sertifika Programına başvuruda bulunmuş ve/veya sertifikasını almaya hak kazanmış,
  • Sürücü belgesine sahip aktif araç kullanan  ,
  • Seyahat engeli olmayan ,
  • Hedef ve sonuç odaklı,dinamik,hırslı,
  • Ekip çalışmasına uyumlu ,gelişmeye ve yeniliklere açık ,
  • Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)

Takım arkadaşları arıyoruz

Adeka Hakkında

ADEKA, 1956 yılında, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin yetiştirdiği bir grup ilk kuşak aydın girişimci tarafından kurulduğu günden beri, misyonu doğrultusunda ve “önce insan” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluşundan itibaren benimsediği yüksek standartlar ile Türk ve dünya tıbbına hizmet etmeyi amaç edinmiş olan Adeka İlaç, insan sağlığına yönelik hizmetlerini daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

Gelişmiş teknolojik olanakları ve uzman kadrosu ile ADEKA İlaç, ilaç üretimi alanındaki yatırımlarını hızlandırarak cGMP ve cGLP standartlarına uygun tesislerinde yılda 65 milyon kutu kapasite ile tablet, film kaplı tablet, draje, kapsül, şurup, pomat, krem ve ampul başta olmak üzere birçok değişik farmasötik formda üretime devam etmektedir.
ISO 9001-2000 belgesini 2005 yılında alan ADEKA, benzersiz orjinal ilaçlar ve ayırt edici özelliklere sahip eşdeğer ilaçlarının yanı sıra ayrıcalıklı nutrasötik preparatlarıyla, sağlık destek ürünlerinde de kaliteye verdiği önemi vurgulamaktadır.

Uluslararası iş ortaklığı kurduğu dünyanın önde gelen firmalarına ait ürünlerin üretim ve ithalatını gerçekleştirmekte, yeni lisans anlaşmaları ile sağlık sektörünün artan beklentilerini karşılamayı hedeflemektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir