Adecco İş İlanları 2017

Adecco 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adecco insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adecco iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için uygun pozisyonlarda bulunan stajyer alımı ilanına başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi), İşe Alım Stajyeri,  İnsan Kaynakları Departman Asistanı, Mağaza Satış Danışmanı, İşe Alım Danışmanı, KOBİ POS Pazarlama Yetkilisi, Çağrı Merkezi Takım Lideri, Proses Mühendisi, İnsan Kaynakları Asistan, İşe Alım Proje Operasyon Danışmanı, Üretim Destek Elemanı, Satış Mühendisi, Müşteri Geliştirme Uzmanı, Distribütör Saha Müdürü, Bölge Müdürü (PERAKENDE),  Kimya Mühendisi / Kimyager, Satınalma Sorumlusu, Mağaza Yönetici Adayı, Stajyer, Satış Mühendisi, Grafik Tasarım Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları:  Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

Adaylar

Adecco olarak giriş pozisyonlarından, üst düzey yönetici pozisyonlarına kadar ve tüm sektörlere yayılmış geniş firma yelpazesinde adaylarımıza kariyer fırsatları sunuyoruz.

Adaylarımıza profesyonel iş hayatlarında hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor, bünyemizdeki iş imkanları ile daha iyi iş daha iyi yaşam sağlayacağımıza inanıyoruz.

Adecco Web üzerinden;

  • Kriterlerinize göre iş ilanlarınızı görüntüleyebilir
  • İlginizi çeken pozisyonları favorilerinize ekleyebilir
  • Başvuru yapabilir
  • Özgeçmiş oluşturabilir
  • Başvurularınızı takip edebilir
  • Ve hergün yüzlerce yeni iş ilanlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Adecco

İsviçre, Zürih merkezli Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.100 şubesiyle her gün 650.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.
Dünyada sekiz farklı iş alanıyla hizmet veren Adecco, Fortune 500 listesinde olan bir şirkettir.

 

Aramalar: , , , , , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir