Adalı Holding İş İlanları 2017

Adalı Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adalı Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adalı Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Yöneticisi,  İç Denetim Uzmanı/Uzman Yrd., Temizlik Görevlisi, Temizlik Hizmetleri Şefi, Aşçı, Yönetim Kurulu Özel Kalemi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

İnsan Kaynakları

SERKA Orta Doğu ve Avrupa da 6,000 den fazla kişi istihdam etmektedir ve her düzeydeki elemanımızın desteklenmesini ve faaliyetlerimizin İnsan Hakları Evrensel Bildirgesine uygun yürütülmesini temin eden politikalara sahibiz.

Çalışanlarımıza eşit fırsat sunan bir işvereniz ve çalışanlarımızı yapılacak işe uygunluk bazında seçmeye, geliştirmeye ve muhafaza etme ilkemize bağlıyız. İşveren olarak bu adil uygulamalarımızın mevcut işlerimiz için doğru kişileri şirketimize çekip istihdam etmemizi sağladığına, ama bundan daha da fazla, hizmet kalitesini ve kârlılığı artırıcı bir çevre yarattığına kesinlikle inanmaktayız.

Strateji ve politikalarımızı oluşturma ve gözden geçirme süreçlerimizde, çalışanlarımızı etkileyen hususların dikkate alınmasını sağlamak üzere çift taraflı iletişimi desteklemekteyiz. Bu iletişimi desteklemek üzere çeşitli kanallar mevcuttur.

SERKA gelişimci ve kapsayıcı bir kurum olmayı hedeflemektedir. Uygulanılabilir alanlarda aile canlısı politikalar ve esnek çalışmanın da dahil olduğu doğru politika ve uygulamaları temin etmek üzere çalışmaktayız.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir