Actavis İş İlanları 2017

Actavis 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Actavis insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Actavis iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için uygun pozisyonlardan stajyer alımı ilanına başvurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tanıtım Sorumlusu – PC,  Satış Geliştirme ve Çözüm Ortağı,  Ruhsatlandırma Uzmanı,  Pricing and Reimbursement Manager.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İŞE ALIM

Seçme ve yerleştirme sürecimizin amacı, adaylarımızın sahip oldukları yetkinlikler ve teknik beceriler doğrultusunda en uygun pozisyonlara yerleştirilmelerini sağlamaktır.Sürecimiz, kurumun değerlerini ve pozisyonun gerekliliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak adaylara zihinsel beceri testi, İngilizce testi, kişilik envanteri gibi araçlar uygulanarak ve yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılarak yönetilir.

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

Actavis çalışan odaklı bir şirkettir ve çalışan memnuniyeti çok önemlidir. Her sene yapılan Çalışan Memnuniyeti anketi bu amaçla kullanılan önemli bir ölçüm ve gelişim aracıdır. Anketten çıkan sonuçlar yakından takip edilir ve ihtiyaca göre gerekli aksiyonlar alınarak her departman gelişim alanlarını güçlendirir. Her Actavisli, gelişimin sağlanması için gerekli özen ve hassasiyeti gösterir.

ÜCRET VE YAN HAKLAR

Actavis Türkiye’de, İş Değerlendirmesi sonuçlarına göre oluşturulmuş rekabetçi ve adil Ücretlendirme ve Yan Haklar politikası vardır. Ücretlendirme ve yan haklar politikaları, pozisyonların gerektirdiği yetkinlikler, sorumluluklar ve sektörel ücret araştırmaları dikkate alınarak şekillenir.

Ücretlendirme politikalarında, performans, enflasyon ve sektörel ücret araştırmalarında ulaşılmak istenen konuma göre ayarlama yapılır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir