Acıbadem Sağlık Grubu İş İlanları 2017

Acıbadem Sağlık Grubu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Acıbadem Sağlık Grubu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Acıbadem Sağlık Grubu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz Acıbadem Grup şirketleri ve pozisyona göre değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Fizyoterapist,  Radyoloji Teknisyeni, Eğitim Hemşiresi,  Ahçı / Aşçı,  Ekip Lideri,  Acente Yönetmeni,  Temizlik Görevlisi,  Güvenlik Görevlisi,  Genel Başvuru (Engelli Personel),  Saha Satış Temsilcisi,  Radyoloji Teknisyeni,  Anestezi Teknisyeni,  Hasta Bakıcı,  Diş Hekimi Asistanı,  Laboratuvar Teknisyeni,  Hemşire & Sağlık Memuru, Onkoloji Hemşiresi,  Uyku Teknisyeni,  Eczane Teknisyeni,  Eczacı,  Radyoloji Raportörü,  Yüksek Hemşire,  Tercüman (Bulgarca,Romence ve Rusça),  Elektrik Teknisyeni,  Şoför,  Yetiştirilmek Üzere/ Elektrik-Mekanik Teknisyeni.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

 

Ücret: Brüt ücret bazında ve aylık olarak ödenir. Grubumuzda çalışanların ücretleri; eğitim, yabancı dil bilgisi ve tecrübelerine bağlı olarak değişen ücret bantları doğrultusunda belirlenmektedir.

Ulaşım: Kurum bünyesinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında, Bursa, Adana ve Kocaeli’nde hizmet veren ücretsiz personel servis ağımız vardır.

Yemek: Türkiye’ de ilk hastane odaklı otelcilik hizmeti veren grubumuza ait APLUS Yiyecek İçecek Hizmetleri firmamız tarafından öğle yemeği servisi, vardiyalı çalışanlarımız için akşam yemeği ve sabah kahvaltısı verilmektedir.

Özel Sağlık Sigortası: Acıbadem Sağlık Grubu çalışanları için ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti karşılayan, Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde geçerli olan özel sağlık sigortası yapılır. Çalışanlarımızın aileleri için de özel indirim içeren sigortalı olma imkanı tanınmıştır.

Lojman: Görev yapacağı şehirde ikamet olanağı bulunmayan hemşirelerimiz ve sağlık memurlarımız için hastanelerimizle aynı semtte yer alan ücretsiz lojmanlarımız bulunmaktadır.

İşyeri Hekimi: Sadece çalışanlarımızın rahatsızlıklarında müdahalede bulunan ve hastalıklarının tedavisinden sorumlu işyeri hekimimiz bulunmaktadır.

** Çalışanlarımızı bir araya getirerek motivasyonlarını arttırmaya yönelik sosyal etkinlikler düzenleyen ve çalışanların gönüllü katılımı ile oluşmuş “Sosyal Komite”lerimiz bulunmaktadır.

Performans Yönetimi

Çalışanlarımızın yıl içerisinde göstermiş oldukları performanslarını ölçmek, “Kariyer Planlamalarını” ve “Eğitim & Gelişim İhtiyaçlarını” belirlemek amacı ile 2006 yılında kurulan Performans Yönetim Sistemimiz, yetkinlik bazlı olarak yapılandırılmıştır. Yetkinlikler; “Temel”, “Yönetsel” ve “Mesleki” yetkinlikler olmak üzere 3 başlık altında toplanmaktadır.

Tüm çalışanlarımız “Temel” yetkinliklere göre, yöneticilerimiz ” Temel” yetkinliklerle birlikte ” Yönetsel” yetkinliklere göre değerlendirilmektedir.

Aşağıda sıralanan bölümlerde görev yapan çalışanlarımız “Temel ve Mesleki” , yöneticilerimiz ise “Temel, Yönetsel ve Mesleki” yetkinliklere göre değerlendirilmektedir.

  • Hemşirelik Hizmetleri
  • Hasta Hizmetleri
  • Laboratuar
  • Anestezi
  • Radyoloji
  • Güvenlik
  • Eczane
  • Biyomedikal
  • Çağrı Merkezi
  • Pazarlama

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir