ABS Alçı İş İlanları 2017

ABS Alçı 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ABS Alçı insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ABS Alçı iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Laboratuvar Elemanı, Vardiya Amiri, Satış Operasyon Uzmanı, İthalat Uzmanı, İnşaat Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Amacımız, etkin İnsan Kaynakları yönetim sistemleri kullanarak hizmet verdiğimiz sektörde ve global rekabet ortamında insan gücümüzü kalıcı üstünlüğümüz haline getirmektir.

Bu amaç doğrultusunda İnsan Kaynakları politikalarımızın temel öğeleri şunlardır;

Kurumumuzun misyon ve vizyonunda belirlenen hedeflere ulaşmak için kalite odaklı, dinamik ve yenilikçi ekiplerle çalışmak.
Çalışanlarımıza mesleki bilgi ve yeteneklerine göre istihdam şartları, yetişme ve gelişme yönünden adil ve eşit imkânlar sağlamak.
Çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde gösterebilmesine olanak sağlayan , iş sağlığı ve güvenliği açısından riskleri minimize edilmiş çalışma ortamları yaratmak.
Çalışanlarımızın kişiliğine saygı göstermek, haklarını korumak ve gözetmek.
Her zaman konusunda uzman çalışanların tercih ettiği bir kurum olmayı sağlamak.
Çalışan memnuniyetini esas alarak çalışanlarımızın iş süreçlerine katılımını maksimum seviyede tutmak , başarılı çalışanlarımızı ödüllendirmek ve gelişimlerini desteklemek.

ABS Alçı Hakkında

ABS Alçı ve Blok Sanayi A.Ş. 1979 yılında kurulmuş ve ilk yatırımını Bilecik/Bozüyük`de gerçekleştirerek 1982 yılında 67.000 ton/yıl kapasite ile üretime başlamış ve 2008 itibari ile 1.885.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Günümüz verileri itibariyle ABS`nin üretim ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerin % 65`i iç pazarda, % 35`i dış pazarlara sunulmaktadır.

ABS öncesine kadar sadece tamirat amaçlı ve dekoratif malzeme üretiminde kullanılan Alçı; ABS ile yeni bir boyut kazanmış ve türk inşaat sektörü; Alçı Blok, Sıva Alçısı, Saten Perdah Alçısı, Dolgu ve Yapıştırıcı Alçıları gibi yeni ürünler ile tanışmıştır. Yıllar içinde bu ürünler, aranılan inşaat malzemeleri arasında layık olduğu yeri almıştır. ABS gelişen süreç içinde sahip olduğu sektör liderliğini sürdürmek adına yatırım hamlesine başlamış ve

1982 yılında Ankara / Gölbaşı Toz Alçı tesislerini,
1996 yılında Ankara / Gölbaşı Alçı Plaka tesislerini,
1998 yılında Mersin / Tarsus Toz Alçı tesislerini,
2003 yılında Erzurum / Aşkale Toz Alçı tesislerini,
2003 yılında Bilecik / Bozüyük Plate tesislerini,
2008 yılında Mersin / Tarsus Alçı Plaka tesislerini,
2008 yılında Ukrayna / Çernovtsi Mamaliga Toz Alçı tesislerini

kurmuş ve kapasite artırımlarını gerçekleştirerek hizmetlerine devam edegelmiştir. Bunların yanı sıra BMT markası ile üretim yapmakta olan Sias Sivas Alçı Sanayi ve Ticaret A.Ş.`nin Sivas Toz Alçı tesisleri de bağlı ortaklık olarak ABS bünyesine katılmıştır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir