Abdioğulları İş İlanları 2017

Abdioğulları 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Abdioğulları insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Abdioğulları iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Personel, Fabrika / Atölye Personeli, Bilgi İşlem, Finans / Muhasebe, İnsan Kaynakları, Pazarlama Müdürü, Pazarlama Şefi, İhracat Uzmanı, Pazarlama Uzman Yardımcısı, İthalat Satış Uzmanı, Araştırma Geliştirme / AR-GE Mühendisi,  İşletme Mühendisi, Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi.

ABDİOĞULLARI A.Ş. İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

  • Şirketi geleceğe taşıyan insan gücünü oluşturarak, kalıcılığı sağlamak..
  • Çalışanlarımızın performansını en yüksek seviyeye çıkarmak için sürekli gelişim fırsatları sunarak ayrıca verimlilik, karlılık, müşteri memnuniyeti gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek
  • Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak.
  • Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişime” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını Şirketimize kazandırmak.

Hakkımızda

Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. 1963 yılından bu yana, plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte olup, kurulduğu günden bugüne yüksek teknolojiyle PP ve PE bazlı sentetik ambalaj ürünleri ve tarım ipi çeşitleri üretmektedir.

Tarımsal ve Endüstriyel ürünlerin korunmasında ve ambalajlanmasında son teknoloji ürünü makineleri ve tecrübeli elemanları ile üretim yapan Abdioğulları; yaklaşık 1000 çalışanı, 270.000 m2‘ lik alanda yer alan 6 tesisi ile Türkiye’ nin en büyük dokunmuş ve örülmüş plastik ambalaj üreticilerinden birisidir.

ISO 9001 Kalite Belgesi, TSE, TSEK ve Gıda Sicil Sertifikasına sahip olan firmamız, üretiminin % 40’nı ihraç etmekte olup, firma bünyesinde geniş bir ürün portföyü bulundurmaktadır.

Abdioğulları tarafından kurulan Filpa Ambalaj ve Dış Ticaret A.Ş. ise, ürünlerin başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 25 ülkeye ihracatını yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir