Abdi İbrahim İş İlanları 2017

Abdi İbrahim 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Abdi İbrahim insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Abdi İbrahim iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 – 17.00

Uygun Pozisyonlar: Product Manager, Uzun Dönem Stajyer-ISG Uzmanı, Icron Proje Mühendisi, Tartım Elemanı, Üretim Dışı Malzeme Tedarik Operasyon Uzmanı, Üretim Elemanı, Uzun Dönem Stajyer.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Sosyal ve Yan Haklar

Servis, Araba, Özel Sağlık Sigortası, Prim, Yemekhane, Giyim Yardımı.

İşe Alım Süreci

“İnsana değer verme”nin yanı sıra, değerler listesini “güvenilirlik, girişimcilik ve yenilikçilik, kaliteye odaklanma, müşteri odaklılık, başarma azmi ve çevreye saygı” ile oluşturan Abdi İbrahim, bu değerleri uygulamaya geçirecek insan kaynağını titiz bir süreçten geçirerek oluşturmaktadır.

Abdi İbrahim, ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz eleman alımları yapmaktadır. Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli ve öğrenmeye açık adaylar, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir. İşe alınacakları bölümden bağımsız olarak, tüm adayların yapacakları işe göre farklı seviyelerde beklenen, ancak tüm pozisyonlarda aranılan ortak yetkinliklerinin bulunması gerekmektedir.

Yapılandırılmış araçları da içeren işe alım süreçleri ile adaylardan beklenilen yetkinlik ve teknik becerilerin ölçümü titizlikle yapılırken, aday seçme kararları buna göre verilmektedir.

Toplu İşe Alım Programları

Tıbbi Satış Mümessili Yetiştirme Programı

İlaç sektöründe deneyimi bulunmayan, üniversite eğitimini tamamlayarak çalışma hayatına atılmaya hazırlanan ve Tıbbi Satış Mümessilliği mesleğini kendisine kariyer edinmeyi hedefleyen genç adaylar, toplu işe alım sürecinde sınav, mülakat, eğitim ve oryantasyon süreçlerinden geçmektedirler. Bu mesleği profesyonel şekilde yapacak duruma gelenler ise sahadaki çalışma yaşamları boyunca ihtiyaç duyacakları mesleki bilgi ve performans geliştirmeye yönelik eğitimleri almaya devam etmektedirler.

Asistan Ürün Müdürü Yetiştirme Programı

Kariyerine Asistan Ürün Müdürü adayı olarak başlayıp pazarlama alanında parlak bir gelecek hedefleyen genç adaylar, toplu işe alım sürecinde sınav, mülakat, eğitim ile oryantasyonun yanı sıra yaklaşık 1 yıl süren ve sahayı tanımaya yönelik olan Tıbbi Satış Mümessilliği süreçlerinden geçerek Asistan Ürün Müdürlüğü kariyerine başlamaktadırlar.

Bu program, hem başvuran adaylar hem de şirket çalışanları için aynı anda yönetilmek üzere tanımlanmış bir süreç olup, ihtiyaçlar doğrultusunda sürecin dışarıya açılması ile ilgili karar yıl içinde verilmektedir. Asistan Ürün Müdürü adaylarının üniversite mezunu olması ve iyi derecede İngilizce biliyor olmalarının yanı sıra analitik yaklaşım sergileyebilmek, strateji geliştirebilmek, yaratıcılık ve hayal gücünü etkin kullanmak gibi öncelikli yetkinliklere sahip olmaları gerekmektedir.

İnsan Kaynakları Planlama ve Yetenek Yönetimi Süreçleri

Abdi İbrahim’in yerel ve global pazardaki rekabetçi büyüme hedefleri, çalışanlara gelişim ve kariyer adına birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar, farklı alanlarda deneyim elde etme veya belli bir alanda derinleşme olarak özetlenebilmektedir. Performans, Abdi İbrahim kültürünün olmazsa olmazıdır. Potansiyel ise geleceği belirlemektedir. Potansiyel konusunda 360° yetkinlik değerlendirmesi ve gelişim merkezi gibi çalışmalarla, çalışanlara geribildirim sağlanmaktadır. Çalışanın ve kurumun gelecek hedefleri doğrultusunda gelişim planlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir