AbbVie İş İlanları 2017

AbbVie 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AbbVie insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AbbVie iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Medical science liaison, Medical Manager, Department Assistant

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Bizler; başarısı kanıtlanmış lider bir ilaç şirketinin uzmanlığı ve yapısı ile, odağı girişimcilik ve yenilikçilik olan bir ilaç şirketinin tutkusuna sahibiz. Bugün sağlık hizmetleri sektöründe nadiren elde edilen bu yaklaşım, yaşamları iyileştirebilecek çeşitli tedavi seçenekleri ile, dünyanın her köşesini keşfetme ve ulaşma olanağına sahip bir şirketi ortaya çıkarmıştır.

Tutkumuz Sayesinde Hastalarımızın Hayatlarına Dokunuyoruz.

Global bir biyofarmasötik şirket olarak, AbbVie, yenilikçiliği esas almaktadır. Odak noktamız; Hepatit C, sinir bilimi, immünoloji, onkoloji, kronik böbrek hastalığı ve kadın sağlığı gibi özel ihtiyaçların olduğu alanlarda güçlü klinik performans, hastalar açısından ölçülebilir iyileşme ve değer sağlayabilecek ilaçlar geliştirmektir.

Hastalara yardımcı olmak ve yeni fırsatlar sunmak

AbbVie hayatına, Chicago’lu bir hekim olan Dr. Wallace Abbott tarafından 1888 yılında kurulan, dünyanın lider ilaç şirketi Abbott olarak başladı. O tarihten itibaren, Abbott büyük bir değişim geçirerek tüm dünyada insanlara yenilikçi ilaçlar, beslenme ürünleri, teşhis yöntemleri ve tıbbi ürünler sunan, sağlık hizmetleri sektörünün küresel liderlerinden biri haline gelmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir