ABB Elektrik İş İlanları 2017

ABB Elektrik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ABB Elektrik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ABB Elektrik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Atölye Elemanı, Servis Teknisyeni, Boya Operatörü, Test Mühendisi, Teknik Destek Mühendisi, Mekanik Tasarımcı, Satış Mühendisi, Proje Mühendisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları : Resmi Web Sitesi – Kariyer.net

Kısaca ABB

ABB güç ve otomasyon teknolojileri alanında küresel liderlerin önde gelenleri arasında yer almaktadır. Merkezi İsviçre’nin Zürih kentinde bulunan ve yaklaşık 145.000 çalışanı olan firmanın faaliyetleri yaklaşık 100 ülkeye yayılmış durumdadır. ABB hisse senetleri Zürih, Stockholm ve New York borsalarında işlem görmektedir.

ABB temel olarak beş bölüme ayrılmıştır. Her bölüm kendi içerisinde hizmet verdiği müşteri türüne ve sektöre göre yapılanmıştır.

Firmanın bu günkü organizasyon yapısının temelleri 1988 yılına dayansa da geçmişi 120 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. ABB’nin başarısı özellikle güçlü bir şekilde odaklandığı araştırma ve geliştirme faaliyetleri tarafından yönlendirilmektedir.

Firmanın dünyada yedi kurumsal araştırma merkezi bulunmakta. Ayrıca, Ar-Ge yatırımlarını farklı pazar koşullarının taleplerini karşılayacak şekilde sürdürmektedir.

Araştırmaya verilen bu önemin sonucu inovasyon zenginliğiyle kanıtlanmakta. Yüksek gerilim doğru akım enerji iletiminden çığır açan gemi tahrik sistemlerine kadar, modern toplumlarda kullanılan sayısız teknoloji ABB tarafından geliştirilmiş ve ticari ürünlere dönüştürülerek sektörlerin hizmetine sunulmuştur. ABB bugün dünyanın en büyük sanayi motorları ve sürücüleri üreticisi, rüzgar enerjisi sektörü için en büyük jeneratör üreticisi ve dünyadaki enerji şebekeleri için en büyük tedarikçidir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir