Abank İş İlanları 2017

Abank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Abank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Abank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bireysel Bankacılık Portföy Yöneticisi/Yönetmeni, Tercüman, Yönetim Kurulu Sekreter Yardımcısı, Mali Kontrol Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Deneyimli personel ihtiyaçlarımızda görevin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip, katma değeri yüksek, bankamızı temsil edebilecek, sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın, üniversite mezunu adaylar, ilgili Bölüm/Şube Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Yöneticileri ile mülakata davet edilmektedir. Seçim süreci olumlu olan adaylara ABank ailesine katılabilmektedirler.

Üniversiteden yeni mezun olmuş ve kariyerine bankacılık alanında yön vermek isteyen adaylara genel yetenek ve ingilizce testleri uygulayarak, başarılı olan adaylar için  şube/birim yöneticileri ve insan kaynaklarının katıldığı mülakatlar sonucu (Management Trainee) Yönetici Adayı işe alımı yapılmaktadır. Programa seçilen adaylar, 3 aylık bir eğitim programı sonrası Bankamızda Uzman Yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamaktadırlar.

Yeni mezun adayların münferit olarak işe alımında da, yine genel yetenek testleri ve mülakatlar sonucunda karar verilmektedir.

Eğitimine devam eden adaylar bankamız ihtiyaçları doğrultusunda staj programına katılabilmektedirler.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir