Abalıoğlu Yem İş İlanları 2017

Abalıoğlu Yem 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Abalıoğlu Yem insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Abalıoğlu Yem iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satınalma Uzmanı,  Kalite Laboratuvar Şefi,  Mühendis, Sistem Destek Uzmanı,  Muhasebe Memuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONU

Abalıoğlu en büyük sermayesinin insan kaynağı olduğunun bilinci ile hareket etmektedir. Bu çerçevede, doğru kişileri doğru işe yerleştirmek ile başlayan insan kaynağı misyonumuz, çalışanlarımızın gelişimlerine önem vererek kişisel eğitim ve kariyer planlaması ile çalışan sadakatinin sağlanması ve daha iyi bir geleceğe taşınmasıdır.

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONU

Abalıoğlu 1200’ün üzerindeki çalışanıyla giderek büyüyen satış ve üretim hacmiyle 40 yıldır tüketicilere hizmet veren, yöneticileri, çalışanları, iş ortakları ile “ Biz” duygusu ile hedefe odaklanan büyük bir ailedir.

40 yıllık tecrübemizin ve başarımızın arkasında çalışanlarımızın olduğunu biliyor ve onlara duyduğumuz inanç ile geleceğe sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Yem Üretim Tesisleri

ABALIOĞLU yem sektöründe 1969 yılından bu yana 43 yıldır verdiği mücadele ile Türkiye Yem Sektörünün en büyük pazar payı ile lider kuruluşudur. Bölgesel güç olmanın önemine inançla, yem sektöründe büyüme stratejisi uygulayan ABALIOĞLU, yatırım kararlarını bu strateji çerçevesinde yönlendirmektedir.
2012 yılı itibariyle altı farklı bölgede yem fabrikası bulunan ABALIOĞLU; 2011 yılında faaliyete geçirdiği Mersin ve Samsun, 2012 yılında faaliyete geçecek olan 2. İzmir fabrikalarıyla tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ayrıca yakın gelecekte de 8. ve 9. Yem üretim tesislerinin devreye alınması planlanmaktadır.

Lezita Et Entegre Tesisi

Türkiye’nin en son teknolojisine sahip, en hijyenik Et Entegre Tesisi…

İzmir’in Kemalpaşa Bağyurdu beldesinde 100.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu, saatte 24.000 adet kesim kapasitesine sahip Lezita Et Entegre Tesislerinde taze ve dondurulmuş piliç eti ürünlerinden şarküteri ve köfte ürünlerine, modern kaplamalı ürünlerden döner gibi geleneksel ürünlere kadar pek çok çeşit ürün tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir