Abalıoğlu Holding İş İlanları 2017

Abalıoğlu Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Abalıoğlu Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Abalıoğlu Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için başvuru kanallarına gözatabilirsiniz.

 

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi / Yönetmeni, Satış ve İş Geliştirme Uzmanı, Makine Operatörü, Gömülü Yazılım Mühendisi,  Üretim Mühendisi, Elektrik/Elektronik Bakım Teknisyeni, Genel Başvuru, Vergi Uzman Yardımcısı, Üretim Operatörü, Talaşlı İmalat Teknisyeni, Kalite Kontrol Elemanı, Tasarım Mühendisi, İnsan Kaynakları Müdürü,  İnsan Kaynakları Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi – Stajyer alımı.

Seçme ve Yerleştirme Politikamız

Geleceğe birlikte yürüyebileceğimiz, kurumsal değerlerimize sahip ve işe en uygun işgücü ile çalışmak üzere seçme yerleştirme sürecimizi yönetiyoruz. Günü kurtarmaya değil geleceğini planlamaya odaklı, sorumluluk bilinci yüksek, sürekli öğrenmeye ve değişime açık insan kaynağı ile çalışıyoruz. Nitelikli ve yetenekli işgücü için tercih edilen şirketler olmayı sürdürmek uygulamalarımızda yol göstericidir.

Seçme yerleştirme süreçlerimizde, ırk, dil, din, cinsiyet, yaş ayırımcılığını ortadan kaldıran fırsat eşitliği söz konusudur. İşin gereği zorunlu olmayan görevler dışında tüm pozisyonlarımızda cinsiyet ve yaş ayrımcılığına yönelik bir gereklilik yoktur ve bu konuları adaylarımızı değerlendirme sürecinde göz önünde bulundurmuyoruz.

Ücret Yönetimi ve Ödüllendirme

İş sonuçlarına odaklı, adil, başarıyı ve yüksek performansı destekleyen ücret sistemlerini uygulama yolunda adımlarımızı her geçen gün sağlamlaştırıyoruz. Çalışanlarımıza sunduğumuz yan hakları, maddi ve manevi ödüllendirme sistemlerimizi, onların penceresinden bakarak geliştirmek anlayışımızın temelini oluşturur.

Ücretlendirme sistemimizde, her işin düzeyine göre belirlenmiş bir ücret aralığı bulunuyor. Çalışanlarımızın ücretinin, bulunduğu düzey için belirlenmiş olan ücret aralığında olması esastır. Çalışanlarımızın performans değerlendirme sonuçlarına bağlı olarak prim ve ödüllendirme her şirketimizin kendi yönetim süreçleri dahilinde yapılıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir