77 İnşaat İş İlanları 2017

77 İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

77 İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda 77 İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

İnsan Kaynakları

77 İnşaat,  kalite hedeflerini yakalamak için şirketin hedef ve kültürüne uygun yetenekli insanları bünyesine katmayı amaç edinmiştir.
İnsan kaynakları bölümü,  yapılan tüm başvuruları değerlendirerek, açık pozisyonlar için uygun özgeçmişe sahip adayları görüşme için ilgili birim yetkilisine yönlendirir.
77 İnşaat’a yapılan tüm başvurular  insan kaynakları arşivinde, ilerideki ihtiyaçlar için, 3 yıl boyunca muhafaza edilir.
Hakkımızda
“77 İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şirketi” 1988 de Türkiye’de kuruluşundan sonra kısa zamanda içerisinde otoyollar, tüneller, hidrolik yapılar ve çeşitli altyapı projelerininde bulunduğu birçok inşaat projesini başarıyla gerçekleştirerek, saygın bir inşaat firması olmuştur. 77 İnşaat ve Taahhüt Ltd. Şirketi Türkiye’de 45 metrenin üzerinde viyadük aralığında ve 50 metre yüksekliğinde öngermeli beton kiriş imalatı ve montajında uzmanlaşmış nadir inşaat şirketlerindendir. Şuana kadar üretilip betonarme yapılarda kullanılmış olan beton miktarı 1 milyon metreküpü aşmıştır. Toplam üretilen öngermeli beton kiriş sayısı 6500’e ulaşmış olup, 58 köprü ve/veya viyadükte kullanılan bu kirişlerin toplam boyu 11200 metreye yaklaşmıştır. Prekast beton ünitelerin üretimi ve montajında ve bununla birlikte her türlü betonarme yapı inşaatındaki yılların vermiş olduğu tecrübe ile yapıcağımız işlerde en yüksek kalite garantidir.
Iso Belgesi
Şirketimiz, Irak’ta “77 Construction Contracting & Trading Co.” adlı yeni bir grup firması kurarak 1998 yılında yurtdışına açılmış ve bu yeni firma hızla kendini geliştirerek Irak’ta en prestijli inşaat firmalarından biri haline gelmiştir ve gerek savaş esnasında, gerekse savaş sonrasında Irak’ın yeniden yapılandırılmasında çok önemli katkılarda bulunmuştur.77 İnşaat’ın ilkesi yapılan sözleşmeyi kalıcı kalitede ve zamanında geçekleştirmektir. Grup şirketlerimizin şu ana kadar taahhütünü yerine getiremediği için yarım kalan sözleşmesi bulunmamaktadır.77 İnşaat’ın iş alanları hafriyat, köprü ve viyadük inşası, öngermeli beton kiriş imalatı ve montajı, çeşitli prekast beton ünite imalatı, beton modüler bina imalatı ve montajı, kırılmış agrega imalatıdır. Bunların yanında aynı zamanda inşaat yönetimi servisi de sağlamaktadır. Özetle, 77 İnşaat şu ana kadar olduğu gibi gelecekte de, prekast ve öngermeli beton işleri içeren her altyapı inşaatı projesinde, mükemmel performans yeteneğiyle faaliyet gösterecektir.

77 İnşaat her zaman her tür inşaat projesi için yerel ve/veya uluslararası firmalarla işbirliğine hazırdır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir