1e1 Market İş İlanları 2017

1e1 Market 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

1e1 Market insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda 1e1 Market iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj Başvurusunda bulunmak için lütfen [email protected] adresine Staj konulu başvurunuzu gönderiniz.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: İnsan Kaynakları Personeli, Mağaza Yöneticisi, Reyon Görevlisi, Kasiyer, Engelli Personel, Şarküteri Görevlisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

İnsan Kaynakları

1e1 insan kaynakları politikası ile şuna inanır!

“ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.” En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kurumumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratılıcığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak kurumumuzun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.”

İnsan Kıymetlerimiz

1e1 İnsan Kaynakları yönetimi, insana verilen değeri, insanı stratejik öneme sahip kılarak ön plana çıkarır ve ayrıcalıklı bir unsur olarak değerlendirilmesi için farkındalık yaratır. ,

Üstün İş Ahlakı ve Dürüstlük;

Çalışanlarımız ile tüm ilişkilerimizde adil, iyi niyetli ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

Fırsat Eşitliği:

1e1 insan kaynakları politikaları ile çalışanlarına eğitim, gelişim, kariyer ve ücret kaynaklarının kullanımında fırsat eşitliği sağlar.

Ortak Değerlere Bağlılık:

Şirket kültürümüzün temelini ortak değerler oluşturur.
Bu ortak değerler:

Her 1e1 Çalışanı

  • Yüksek ahlaklı değerlere bağlıdır.
  • Yaptğı işi severek yapar.
  • Yoğun iş temposuna dayanıklıdır.
  • Başarının takım çalışmasından geçtiğine inanır.
  • Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş kişilerdir.
  • Başta şirket yöneticileri olmak üzere tüm çalışanlar, çalışmalarını ilke odaklı olarak satış alanından yönlendirirler ve süreç odaklıdırlar. Sorumlu oldukları alanlarda işin başlangıcından sonuna kadar yetkindirler ve bu yetkinlikleri şahsiyetleri ve bilgi birikimleri ile ispat etmişlerdir.
  • Şirketin yöneticileri görevlerini yaparlarken işin detaylarına hakim olup, diğer yandan aşırı müdahalenin aşırı delegasyon kadar zararlı olduğunun bilincindedirler.
  • 1e1 de yapılan işi sevmek esastır. Sevilerek yapılan iş başarıyı, başarı da maddi manevi takdiri beraberinde getirir.
  • Şirket içinde yönetim kademelerinde terfi bir amaç olarak değil, işin ‘başlangıç’ noktası olarak algılanır.
  • 1e1 de mükemmel performans için ekip çalışması vardır. 1e1  çalışanları iyi bir ekip çalışmasının ve mükemmel performansın ancak birbirlerini iyi tanıyarak, fikirsel çatışmadan çekinmeyerek ve bunların neticesinde asgari müştereklerde birleşme sonucu ortaya çıkacağını ve bunun için belirli bir süreye gereksinim1e1 1e1  olduğunu iyi kavramışlardır.
 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir